fbpx

Podcast

Przyspiesz Biznes Podcast

Podcast „Przyspiesz biznes” to cotygodniowa audycja pełna praktycznej wiedzy i wskazówek, które pomagają rozwiązywać codzienne problemy polskich przedsiębiorców.
Kamil Nowak pyta ekspertów o to, co ważne w procesie rozwoju firmy i prowadzenia jej finansów. Faktury, rekrutacja, pozyskiwanie klientów, podatki – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych podczas rozmów z naszymi gośćmi.

Zobacz wszystkie odcinki 

Słuchaj teraz

   

Wszystkie odcinki Przyspiesz Biznes:

Jak wypromować swój biznes w sieci?

Rozmawiamy o narzędziach, dzięki którym zbudujesz zaangażowaną społeczność wokół swojej firmy. Warto się nad tym pochylić, bo na instagramie jest już 10 mln użytkowników z Polski. Więcej »
29 września  ·  24 minuty

Jak przygotować firmę na moment, w którym nas zabraknie?

Planowanie spadkowe pozwoli Ci zabezpieczyć dalsze funkcjonowanie Twojej rodziny i ochronić miejsca pracy Twoich pracowników… Więcej »
22 września  ·  33 minuty

Jak pozyskać i utrzymać lojalnych klientów?

Lojalny klient to większe zyski Twojej firmy. Zobacz jakimi technikami poznawać i zdobywać zaufanie swoich klientów. Więcej »
15 września 2022  ·  20 minut

Jak chronić gotówkę swojej firmy podczas inflacji?

W czasie wysokiej inflacji pieniądze można zabezpieczyć, uciekając w inwestycje. Czy to jednak zawsze dobre rozwiązanie? Więcej »
8 września 2022  ·  19 minut

Czy moja branża jest odporna na kryzys?

Jak zachowują się poszczególne branże w warunkach kryzysu gospodarczego? Gdzie szukać informacji, które pomogą przetrwać trudny czas kryzysu? Więcej »
1 września 2022  ·  21 minut

Wszystko o ubezpieczeniach dla Twojej firmy

Ubezpieczenie firmy łagodzi skutki i pozwala szybciej wrócić firmie na normalne tory. Co warto więc ubezpieczyć prowadząc biznes i ile to kosztuje? Więcej »
1 września 2022  ·  15 minut