fbpx

Dlaczego Apfino?

Podpowiadamy usługi
finansowe, których w
danym momencie
potrzebujesz!

Apfino to platforma, która zawsze jest blisko Twojej firmy.
Dzięki szybkiej integracji z systemem Comarch ERP, nie tracisz czasu na wysyłanie faktur do innych systemów i nie musisz logować się do wielu portali.

Korzystając z takich usług, jak faktoring czy windykacja, zadbasz o płynność finansową Twojego biznesu. Błyskawicznie zawnioskujesz o interesujące Cię produkty finansowe, a dzięki automatyzacji procesów oszczędzisz czas i pieniądze.

Jak działa Apfino?

Apfino to FinTech, czyli chmurowa platforma, oferująca usługi finansowe, która działa z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Zapewniamy łatwy dostęp do usług, które pozwolą Ci na efektywne zarządzanie finansami firmy.

Założenie oraz prowadzenie konta na platformie Apfino jest bezpłatne. Rejestracja trwa tylko kilka minut!

Masz już konto w systemie Comarch ERP?

W trosce o bezpieczeństwo, pamiętaj, aby założyć zupełnie nowe konto na platformie Apfino na adres mailowy, z którego korzystasz w Comarch ERP.

Załóż darmowe konto

Kiedy Twoje konto jest już aktywne, wybierasz interesującą Cię usługę i składasz wniosek, który rozpatrywany jest przez naszego Partnera, świadczącego tę usługę.

Po akceptacji wniosku zarządzasz usługą i masz wgląd we wszystkie szczegóły.

W Apfino Twoje dane są bezpieczne

Każde połączenie jest szyfrowane. Działamy w ramach polskiej firmy Comarch, zatem wszystkie serwery zlokalizowane są na terenie naszego kraju, a dane umieszczone w Comarch Cloud.

Nasza historia

12.2021

Integracja z Comarch ERP Optima

Dostęp do usług finansowych na platformie Apfino mają od teraz przedsiębiorstwa korzystające z systemu Comarch ERP Optima.

10.2021

Spółki jawne i z o.o.

W najnowszej wersji programu Comarch ERP XT dodaliśmy dostęp do usług dla spółek.

08.2021

Windykacja w Comarch ERP XT

W najnowszej wersji programu Comarch ERP XT oddaliśmy do dyspozycji użytkowników narzędzie usprawniające proces odzyskiwania pieniędzy z nieopłaconych faktur.

06.2021

Wpis spółki Comarch Finance Connect do rejestru AISP prowadzonego przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Firmy znajdujące się w rejestrze AISP mogą świadczyć usługę dostępu do rachunku (ang. account information service)

04.2021

Uruchomienie platformy Comarch Finance Connect

Użytkownicy systemu Comarch ERP XT mogą od teraz korzystać z usługi faktoringu i finansować swoje faktury jeszcze przed terminem ich płatności.

Łukasz Rozlach, Wiceprezes Zarządu Comarch Finance Connect sp. z o.o.

Platforma Apfino to flagowy produkt spółki Comarch Finance Connect, której misją jest upraszczanie finansów przedsiębiorstw. Korzystanie z usług finansowych jeszcze nigdy nie było tak proste. Wreszcie instrument finansowy staje się skutecznym środkiem do osiągnięcia prostych celów – utrzymania płynności finansowej i rozwoju biznesu.

Podpowiadamy usługi finansowe, które są dopasowane do aktualnej potrzeby firmy. Chcemy oszczędzać czas naszych Użytkowników poprzez automatyzację procesów i dostarczanie rozwiązań, które odpowiadają sytuacji firmy w danym momencie i które są odpowiedzią na potrzeby polskich przedsiębiorców.

Łukasz Rozlach, Wiceprezes Zarządu Comarch Finance Connect sp. z o.o.

Nasi Partnerzy

SMEO S.A.

Partner Apfino, dostawca
usługi Faktoringu

Kaczmarski Inkasso

Partner Apfino, dostawca usługi Windykacji

O Grupie Kapitałowej Comarch

Apfino to FinTech z Grupy Kapitałowej Comarch, łączący dostawców usług finansowych z użytkownikami systemów ERP. We współpracy z czołowymi dostawcami usług finansowych spółka Comarch Finance Connect rozwija platformę technologiczną Apfino ułatwiającą firmom prostą i zautomatyzowaną obsługę kompleksowego rozwiązania problemów w obszarze finansowym. Komplementarne produkty i usługi finansowe w jednym miejscu pomagają Klientom zapewnić płynność finansową biznesu oraz w pełni kontrolować zobowiązania i należności finansowe.

Comarch to globalny koncern informatyczny. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i teraz, po prawie 30 latach od założenia, zatrudnia ponad 6500 pracowników na całym świecie. Wielkość firmy pozwala na realizację dużych kontraktów, pozostając jednocześnie efektywną i elastyczną w zakresie sprzedaży, badań i rozwoju oraz dostaw.

Comarch od lat produkuje nowoczesne systemy informatyczne m. in. dla rynków finansowych, ubezpieczeniowych czy telekomunikacyjnych. Jest liderem w tworzeniu technologii chmurowych, które znacznie zwiększają szybkość przetwarzania danych i usprawniają zarządzanie firmą.

Grupa kapitałowa Comarch - Sieć sprzedaży: projekty i biura

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń na 12 324 99 50
lub wypełnij poniższy formularz i umów się na rozmowę