fbpx
Menu
Menu

Faktoring dla średnich i dużych firm

Otrzymaj środki z faktury nawet w dniu jej wystawienia

Faktoring dla średnich i dużych firm w Apfino to elastyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać potencjał prowadzonego biznesu.

Załóż darmowe konto, aktywuj usługę i swobodnie korzystaj z limitu tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Załóż darmowe konto
Usługi faktoringowe - Apfino

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer telefonu – zadzwonimy do Ciebie!

  POZNAJ USŁUGĘ

  Faktoring dla firm w Apfino

  Życie gospodarcze średniej i dużej firmy

  Życie gospodarcze średniej i dużej firmy to ciągłe wykorzystywanie szans i okazji biznesowych, pozwalających czerpać korzyści ekonomiczne. Wiele z nich pojawia się nagle i wymaga ekspresowego działania. Podjęcie szybkich decyzji zakupowych często ogranicza niewystarczający zasób posiadanych w danym momencie środków finansowych. Należności z faktur z odroczonym terminem płatności wpłyną na konto dopiero za jakiś czas, a w pilnych sytuacjach potrzebne są na już.

  Jeśli szukasz wygodnej formy finansowania, faktoring dla średnich i dużych firm to rozwiązanie dla Ciebie! Korzystając z tej usługi masz dostęp do środków ze swoich faktur sprzedażowych przed terminem ich płatności.

  Do faktoringu możesz zlecać faktury pojedynczo, bądź zbiorczo i na dowolną kwotę. Z usługi korzystasz wtedy, kiedy chcesz szybko otrzymać gotówkę lub poprawić płynność finansową firmy.

  Faktoring dla średnich i dużych firm pozwoli Ci rozdysponować pieniądze z wystawionych faktur według Twoich potrzeb.

  Szybki faktoring online dla średnich i dużych firm nie wymaga od Ciebie instalacji czy zakupu kolejnego oprogramowania lub urządzenia. Usługa jest dostępna z poziomu bezpłatnej platformy Apfino – wystarczy założyć konto i złożyć wniosek.

  Skorzystaj z faktoringu
  Usługi faktoringu na platformie Apfino

  TWOJE KORZYŚCI

  Korzyści, jakie daje
  faktoring dla średnich i dużych firm

  Do 10 000 000 zł

  limitu faktoringowego

  120 dni

  Do 120 dni

  terminu płatności faktury

  Do 90%

  wartości faktury wypłacane
  na Twoje konto

  Elastyczne finansowanie

  dostępne dla całego
  portfela klientów

  Finansowanie wybranych faktur

  w dowolnym momencie

  Możliwość wyboru faktoringu

  pełnego lub niepełnego

  FINANSOWANIE DLA TWOJEJ FIRMY

  Nowoczesne przedsiębiorstwo to ekosystem narzędzi finansowych, w którym faktoring zajmuje bardzo ważne miejsce, ponieważ pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał firmy wynikający z zasięgu jej działania.

  Faktoring dla średnich i dużych firm na platformie Apfino to szybkość, elastyczność i pełna decyzyjność w zakresie skali korzystania z linii finansowej. To swobodne finansowanie dostępne online z poziomu platformy, która wspiera Cię w zarządzaniu płynnością firmy. W Apfino możesz korzystasz z finansowania wszystkich (małych, średnich i dużych) swoich kontrahentów bez względu na kwotę i częstotliwość wystawiania faktur.

  JEDNA UMOWA, WIELE MOŻLIWOŚCI

  W Apfino podpisujesz jedną umowę faktoringową, obejmującą kontrahentów, dla których ustalane są odrębne limity faktoringowe. Możesz korzystać z faktoringu pełnego lub faktoringu niepełnego. Samodzielnie decydujesz o tym, jaki rodzaj faktoringu wybierasz dla danego kontrahenta.

  Faktoring pełny (bez regresu) to wymiana faktur sprzedażowych na gotówkę z przejęciem ryzyka niewypłacalności kontrahenta przez firmę faktoringową. W praktyce oznacza to, że jeżeli Twój kontrahent nie opłaci faktury w terminie, nie ciąży na Tobie żadna odpowiedzialność, a kwestią odzyskiwania pieniędzy zajmuje się firma faktoringowa. Natomiast w przypadku braku płatności za fakturę przez kontrahenta w ramach faktoringu niepełnego (z regresem), obowiązek spłaty środków do firmy faktoringowej spoczywa na Tobie (kliencie faktora).

  Usługi faktoringu na platformie Apfino
  Usługi faktoringu na platformie Apfino

  NASZ PARTNER

  Naszym Partnerem, dostarczającym faktoring dla średnich i dużych firm jest Faktoria – spółka reprezentująca w swojej działalności połączenie elastycznego fintechu o silnych fundamentach bankowych z najlepszymi doświadczeniami faktoringu w tradycyjnej formule.

  Członek Polskiego Związku Faktorów.

  Skorzystaj z faktoringu

  Jak działa faktoring dla średnich i dużych firm w Apfino?

  Wystawiłeś fakturę i czekasz na przelew od klienta? Nie musisz. Faktor zapłaci Ci za nią wcześniej – nawet w dniu jej wystawienia!
  Wystarczy, że prześlesz fakturę, a firma faktoringowa – nasz Partner Faktoria – przeleje pieniądze na Twoje konto bankowe.

  1

  Wypełniasz
  wniosek online

  Na platformie Apfino składasz wniosek online, żeby aktywować usługę faktoringu.

  2

  Zawierasz
  umowę

  Firma faktoringowa Faktoria przyznaje Ci limit finansowania nawet do 10 mln zł, który określa maksymalną wartość faktur, jakie możesz sfinansować.

  3

  Przesyłasz
  fakturę

  Wybierasz jednego lub kilku kontrahentów, którzy zostaną włączeni do umowy, wybierasz faktury, które chcesz sfinansować i za pomocą jednego przycisku wysyłasz je do Faktorii.

  4

  Cieszysz się
  gotówką

  Wybrałeś kontrahenta, wybrałeś fakturę i nacisnąłeś przycisk FINANSUJ – po szybkiej pozytywnej weryfikacji faktury otrzymujesz środki (do 90%) na swoje konto bankowe.