fbpx
Menu
Menu

Faktoring dla średnich i dużych firm

Otrzymaj środki z faktury nawet w dniu jej wystawienia

Faktoring dla średnich i dużych firm w Apfino to elastyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać potencjał prowadzonego biznesu.

Załóż darmowe konto, aktywuj usługę i swobodnie korzystaj z limitu tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Załóż darmowe konto
Usługi faktoringowe - Apfino

POZNAJ USŁUGĘ

Faktoring dla firm w Apfino

Życie gospodarcze średniej i dużej firmy

Życie gospodarcze średniej i dużej firmy to ciągłe wykorzystywanie szans i okazji biznesowych, pozwalających czerpać korzyści ekonomiczne. Wiele z nich pojawia się nagle i wymaga ekspresowego działania. Podjęcie szybkich decyzji zakupowych często ogranicza niewystarczający zasób posiadanych w danym momencie środków finansowych. Należności z faktur z odroczonym terminem płatności wpłyną na konto dopiero za jakiś czas, a w pilnych sytuacjach potrzebne są na już.

Jeśli szukasz wygodnej formy finansowania, faktoring dla średnich i dużych firm to rozwiązanie dla Ciebie! Korzystając z tej usługi masz dostęp do środków ze swoich faktur sprzedażowych przed terminem ich płatności.

Do faktoringu możesz zlecać faktury pojedynczo, bądź zbiorczo i na dowolną kwotę. Z usługi korzystasz wtedy, kiedy chcesz szybko otrzymać gotówkę lub poprawić płynność finansową firmy.

Faktoring dla średnich i dużych firm pozwoli Ci rozdysponować pieniądze z wystawionych faktur według Twoich potrzeb.

Szybki faktoring online dla średnich i dużych firm nie wymaga od Ciebie instalacji czy zakupu kolejnego oprogramowania lub urządzenia. Usługa jest dostępna z poziomu bezpłatnej platformy Apfino – wystarczy założyć konto i złożyć wniosek.

Skorzystaj z faktoringu
Usługi faktoringu na platformie Apfino

TWOJE KORZYŚCI

Korzyści, jakie daje
faktoring dla średnich i dużych firm

Do 10 000 000 zł

limitu faktoringowego

120 dni

Do 120 dni

terminu płatności faktury

Do 90%

wartości faktury wypłacane
na Twoje konto

Elastyczne finansowanie

dostępne dla całego
portfela klientów

Finansowanie wybranych faktur

w dowolnym momencie

FINANSOWANIE DLA TWOJEJ FIRMY

Nowoczesne przedsiębiorstwo to ekosystem narzędzi finansowych, w którym faktoring zajmuje bardzo ważne miejsce, ponieważ pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał firmy wynikający z zasięgu jej działania.

Faktoring dla średnich i dużych firm na platformie Apfino to szybkość, elastyczność i pełna decyzyjność w zakresie skali korzystania z linii finansowej. To swobodne finansowanie dostępne online z poziomu platformy, która wspiera Cię w zarządzaniu płynnością firmy. W Apfino możesz korzystasz z finansowania wszystkich (małych, średnich i dużych) swoich kontrahentów bez względu na kwotę i częstotliwość wystawiania faktur.

Usługi faktoringu na platformie Apfino
Usługi faktoringu na platformie Apfino

NASZ PARTNER

Naszym Partnerem, dostarczającym faktoring dla średnich i dużych firm jest Faktoria – spółka reprezentująca w swojej działalności połączenie elastycznego fintechu o silnych fundamentach bankowych z najlepszymi doświadczeniami faktoringu w tradycyjnej formule.

Członek Polskiego Związku Faktorów.

Skorzystaj z faktoringu

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer telefonu – zadzwonimy do Ciebie!

  Jak działa faktoring dla średnich i dużych firm w Apfino?

  Wystawiłeś fakturę i czekasz na przelew od klienta? Nie musisz. Faktor zapłaci Ci za nią wcześniej – nawet w dniu jej wystawienia!
  Wystarczy, że prześlesz fakturę, a firma faktoringowa – nasz Partner Faktoria – przeleje pieniądze na Twoje konto bankowe.

  1

  Wypełniasz
  wniosek online

  Na platformie Apfino składasz wniosek online, żeby aktywować usługę faktoringu.

  2

  Zawierasz
  umowę

  Firma faktoringowa Faktoria przyznaje Ci limit finansowania nawet do 10 mln zł, który określa maksymalną wartość faktur, jakie możesz sfinansować.

  3

  Przesyłasz
  fakturę

  Wybierasz jednego lub kilku kontrahentów, którzy zostaną włączeni do umowy, wybierasz faktury, które chcesz sfinansować i za pomocą jednego przycisku wysyłasz je do Faktorii.

  4

  Cieszysz się
  gotówką

  Wybrałeś kontrahenta, wybrałeś fakturę i nacisnąłeś przycisk FINANSUJ – po szybkiej pozytywnej weryfikacji faktury otrzymujesz środki (do 90%) na swoje konto bankowe.