fbpx
Menu
Menu

Faktoring dla mikro i małych firm

Nie czekaj na przelew od kontrahenta!

Faktoring dla mikro i małych firm w Apfino to idealne rozwiązanie dla mikroprzedsiębiorców, którzy chcą zadbać o płynność finansową swojego biznesu.

Załóż bezpłatne konto i przyspiesz płatność wystawionych faktur.

Załóż darmowe konto
Usługi faktoringowe - Apfino

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer telefonu – zadzwonimy do Ciebie!

  POZNAJ USŁUGĘ

  Faktoring dla mikro i małych firm

  Pracownik z tabletem

  Mikro i małe przedsiębiorstwa wyróżniają się dużym zapałem do pracy, potencjałem rozwojowym i szybkością podejmowania decyzji. Często są bardzo aktywne i chcą rosnąć w siłę. A do wzrastania niezbędne są odpowiednie narzędzia. Jednym z nich jest faktoring dla mikro i małych firm, który jest dopasowany do potrzeb biznesu z sektora MŚP.

  Wciąż można spotkać się z przekonaniem, że z usługi faktoringu korzystają głównie duże podmioty. Jednak nic bardziej mylnego – ten rodzaj finansowania biznesu jest dostępny i korzystny cenowo dla wszystkich typów przedsiębiorstw. Faktoring dla mikro i małych firm w Apfino to doskonały sposób na utrzymanie płynności finansowej wśród mikroprzedsiębiorców.

  Oferowanie kontrahentom odroczonych terminów płatności sprawia, że Twoja firma staje się konkurencyjna na rynku. Dzięki usłudze faktoringu nie czekasz kilka tygodni lub miesięcy na przelewy od klientów i nie obawiasz się zatorów płatniczych!

  Faktoring dla mikro i małych firm w Apfino to usługa, z której korzystasz elastycznie i wtedy, kiedy tego potrzebujesz, a otrzymanymi środkami dysponujesz tak, jak chcesz. Wystarczą tylko faktury z odroczonym terminem płatności, które wystawiasz swoim kontrahentom.

  Załóż darmowe konto
  Usługi faktoringu na platformie Apfino

  TWOJE KORZYŚCI

  Czym charakteryzuje się faktoring
  dla mikro i małych firm?

  2 000 000 zł

  limitu faktoringowego
  bez żadnych stałych opłat

  120 dni

  Do 90 dni

  terminu płatności faktury

  120 dni

  Do 100%

  wartości faktury netto
  wypłacane na Twoje konto

  Stałe koszty prowizji Niezależne od stawki WIBOR i stóp procentowych

  Stałe koszty prowizji

  Niezależne od stawki WIBOR
  i stóp procentowych

  Szybki dostęp do gotówki

  w 5 minut po rozpatrzeniu wniosku

  WNIOSEK ZA 0 ZŁ

  Jak złożyć wniosek o faktoring?

  Jak złożyć wniosek o faktoring na platformie Apfino?

  Planujesz stale finansować dużą liczbę faktur i potrzebujesz
  wyższego limitu finansowania?

  Wybierz Smart Plan

  Porozmawiaj w tej sprawie z naszym Konsultantem »

  Usługi faktoringu na platformie Apfino

  DLACZEGO FAKTORING W APFINO?

  Potrzebujesz zatrudnić nowego pracownika? A może chcesz zainwestować w nowoczesne technologie w swoim przedsiębiorstwie? Faktoring to rodzaj finansowania, który świetnie sprawdza się dla mikro i małych firm – nie powoduje zadłużenia, jest łatwiej i szybciej dostępny niż kredyt.

  Cena usługi nie zależy od WIBORu i wysokości stóp procentowych, więc jej finalną wartość poznasz z góry (prowizja + odsetki). Ponadto, poniesioną kwotę możesz wpisać w koszty uzyskania przychodu, co zmniejszy faktyczną wartość do zapłaty.

  W każdym biznesie liczy się czas, dlatego faktoring dla mikro i małych firm to usługa dostępna w pełni online – wnioskujesz i zarządzasz fakturami bez wychodzenia z domu. Nie jest wymagane przedstawienie obszernej dokumentacji ani udział w skomplikowanym procesie wnioskowania. Ponadto, po pozytywnej weryfikacji faktury, pieniądze na koncie pojawiają się nawet po 5 minutach!

  Faktoring dla mikro i małych firm to nowoczesne i elastyczne finansowanie Twojego biznesu dostępne z poziomu bezpłatnej platformy Apfino. Samodzielnie zarządzasz dostępnym dla Twojej firmy limitem faktoringowym. Decyzja, które faktury zlecasz do faktoringu i na co przeznaczasz otrzymane środki, należy tylko do Ciebie.

  NASZ PARTNER

  Naszym Partnerem, dostarczającym faktoring dla mikro i małych firm jest SMEO – fintech, którego misją jest poprawa płynności finansowej polskiego biznesu sektora MŚP i freelancerów.

  Członek Polskiego Związku Faktorów.

  Skorzystaj z faktoringu

  Jak działa faktoring dla mikro i małych firm w Apfino?

  Wystawiłeś fakturę i czekasz na przelew od klienta? Faktor zapłaci Ci wcześniej!
  Wystarczy, że prześlesz fakturę, a firma faktoringowa – nasz Partner SMEO – przeleje pieniądze na Twoje konto.

  1

  Wypełniasz
  wniosek online

  Na platformie Apfino składasz wniosek online – szybko i bez zbędnych formalności.

  2

  Zawierasz
  umowę

  Od firmy faktoringowej SMEO – otrzymujesz darmowy limit faktoringowy, który określa maksymalną wartość faktur jaką możesz sfinansować, nawet do 2 000 000 zł.

  3

  Przesyłasz
  fakturę

  Po tym jak wystawisz fakturę kontrahentowi, na naszej platformie wnioskujesz o finansowanie faktury do firmy faktoringowej SMEO.

  4

  Cieszysz się
  gotówką

  Gotówkę otrzymasz przelewem nawet w 5 minut od pozytywnej weryfikacji Twojej faktury.

  SMEO S.A.

  Partner Apfino, dostawca
  usługi Faktoringu

   

  Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a mają charakter wyłącznie informacyjny odnośnie usług oferowanych przez SMEO S.A.