fbpx
Menu
Menu

Comarch ERP

POZNAJ USŁUGĘ

Automatyzacja codziennych czynności

Jeśli Twoja firma korzysta z systemu Comarch ERP, w prosty sposób możesz połączyć Twoje konto na platformie z kontem w systemie ERP.

Dzięki temu w bezpieczny sposób zsynchronizujemy Twoje faktury, a Ty przekażesz je do faktoringu lub windykacji zarówno z poziomu Apfino, jak i bezpośrednio z systemu ERP. Cały proces jest prosty, bezpieczny i transparenty.

Automatyzacja codziennych czynności z Comarch ERP - Apfino
Oszczędność czasu z Comarch ERP - Apfino

TWOJE KORZYŚCI

Oszczędność czasu

Nie marnuj czasu na ręczne dodawanie i przesyłanie faktur. W Apfino w łatwy sposób zawnioskujesz o finansowanie faktury i zlecisz przeterminowaną fakturę do odzyskania należności. Masz pełną kontrolę nad tym, które faktury przekazujesz do faktoringu i windykacji.

SYSTEMY COMARCH ERP

Integracja konta w Apfino z Comarch ERP

Oprogramowania Comarch ERP to systemy stworzone do zarządzania przedsiębiorstwami, tj. zasobami i procesami, które zachodzą w firmach. Zintegrowane aplikacje i dedykowane moduły dla konkretnych branż wspierają strategiczne działania firmy i automatyzują czynności.

W dzisiejszych czasach, kiedy mamy do czynienia z transformacją cyfrową, systemy klasy ERP to rozwiązania, które spełniają wiele potrzeb przedsiębiorstw i pozwalają na budowanie ich przewagi wśród konkurencji.

Nie korzystasz z Comarch ERP?

System Comarch ERP w Apfino